titel
  home
laatste nieuws
info DCA
onderlinge
beker
teams
toernooien
Anton Jurg 2010
Anton Jurg 2009
Anton Jurg 2008
Anton Jurg 2007
Anton Jurg 2006
Anton Jurg 2005
Anton Jurg 2004
Anton Jurg 2003
Anton Jurg 2002
Anton Jurg hist.
Paastoernooi
uit de media
damlinks
foto's



 
Hoofdklasse Eerste Klasse Tweede Klasse
2005 M. Barkel F. Gerritsen H.J. Heutink
2004 M. Barkel G. Mollink C. Eektimmerman
2003 G. Hessing F. Gerritsen B. Hessing sr.
2002 G. Salomé F. Gerritsen B. Bakker
2001 G. Salomé F. Gerritsen B. Hessing sr.
2000 M. Barkel J. Huls M. Paters
1999 M. Barkel E. Koops B. Bakker
1998 J. Geisenblass W. Jansen E. Sluiter
1997 M. Barkel M. Veneboer L. Bakker
1996 P. Hoopman M. Paters J. Jansen
1995 G. Salomé J. Prinsen P. van Dam
1994 G. Salomé C. Sluisdom M. Paters
1993 G. Salomé C. Sluisdom M. Paters
1992 G. Salomé A. Obermeijer B. Hessing sr.
1991 G. Salomé K. Hilaire P. Dijkstra
1990 G. Salomé W. Jansen M. Paters
1989 T. Miksa H. Mostert A. Mostert
1988 J. Stokkel H. Mostert M. Koop
1987 G. Boom H. Mostert M. Barkel
1986 G. Boom A. Bakker M. Barkel
1985 J. Goudt J. Huls R. Koop
1984 J. Rigterink B. Jaspers B. Ramautarsing
1983 J. Goudt B. Jaspers H. van Berkum
1982 J. Rigterink D. Siegers B. Ramautarsing
1981 T. Leone H. Borgman G. Woolderink
1980 G. Boom G. Slot D. Crompvoets
1979 M. van Houtert G. Vowinkel H. van Berkum
1978 B. Ekkel G. Grissen E. Brunsman
1977 M. van Houtert H. van Berkum B. Jaspers
1976 H. Wiersma H. Benes J. de Vries
1975 J. de Ruiter G. Bosch H. de Lange
1974 W. Terlouw C. Bonvanie H. Dijkman
1973 J. Prinsen F. Verhoeven F. Gerkema
1972 D. de Jong P. van Harten H. Dijkman
1971 J. Prinsen J. Rigterink J. Souhat
1970 J. de Ruiter R. Koot G. Kooistra
1968 P. Roozenburg G. Bosch P. van Dorp
1967 P. Roozenburg G. Bosch C. Wagenaar


Uitslagen Anton Jurg Toernooi Jeugd

Junioren Aspiranten Pupillen Welpen
2005 H. Wong Y. Wong L. Knol E. van Rossum
2004 G. Hoeve F. Hoeve Y. Wong
2003 H. Wong F. Hoeve Y. Wong C. van Ede van der Pals
2002 N. Rosink H. Wong Y. Wong J. Muller
2001 S. Wong H. Wong L. Muller Y. Wong
2000 S. Wong H. Wong G. Hoeve J. Kelder
1999 G. Hessing N. Rosink T. Hesselink
1998 B. Stegeman S. Wong H. Wong
1997 G. Hessing S. Wong M. Smit
1996 E. Koops R. Keijzer H. Wong
1995 A. Koops G. Hessing L. Keijzer
1994 M. Barkel B. Stegeman A. Koops
1993 M. Barkel B. Stegeman R. Dorman
1992 M. Barkel A. Koops B. Brilleman
1991 M. Barkel B. Hessing B. Brilleman
1990 W. Jansen G. Klaseboer B. Hessing
1989 E. Hilberink M. Koop B. Weteringe
1988 E. Twiest M. Barkel J. Knol
1987 P. van Heun M. Koop J. Knol
1986 H. Hilberink W. Jansen M. Koop
1985 J. Bakker H. Hilberink M. Barkel
1984 G. Jansen H. Klos M. Koop
1983 E. Brunsman R. Warnaar L. Bakker
1982 E. Brunsman J. Kikkert A. Lamberts
1981 W. Bremmer G. Jansen R. Jansen
1980 W. Bremmer B. Kuilder A. Jansen
1979 R. Schippers J. Schepers J. Kikkert
1978 E. Brunsman E. Brunsman
1977 R. Schippers A. van Nuil
1976 H. van Berkum R. Schippers
1975 J. van Dijk
1974 R. Schippers
1973 A. Hilberink
1972 G. Boom
1971 G. Boom
1968 A. Steenbergen
1967 J. Kuiper