titel
  home
laatste nieuws
info DCA
onderlinge
beker
teams
algemeen
stand 1e team
stand 2e team
stand 3e team
stand 2010/2011
stand 2009/2010
stand 2008/2009
stand 2007/2008
stand 2006/2007
stand 2005/2006
stand 2004/2005
stand 2003/2004
stand 2002/2003
stand 2001/2002
stand 2000/2001
toernooien
uit de media
damlinks
foto's



 

Eindstand 1e team (Nationale Tweede Klass B) 2003/2004

1. EDC 19 
2. DEZ/NGKZ 16 
3. Ons Genoegen 15 
4. Tamek Damkring 13 
5. DOS 11 
6. De Vechtstreek Oosterveen
7. Damra
8. Almelo
9. Maas van 't Hoog 2
10. Bornse Damvereniging
11. Witte van Moort 3

Eindstand 2e team (Provinciale Hoofdklasse Oost) 2003/2004

1. Almelo 2 12
2. Wierden 11
3. Hartholt Olie/DOS 2 11
4. Witte van Moort 4 11
5. Ravenhorst/Nijverdal 2 8
6. E.D.C. Enschede 2 6
7. De Hammerdammer 6
8. Rijssen 5
9. D.D.C. 2 2

Eindstand 3e team (Provinciale 2e Klasse Oost) 2003/2004

1. Almelo 3 8
2. Witte van Moort 6 7
3. D.O.S. 3 6
4. D.D.D. 2 6
5. De Hammerdammer 2 2
6. Eelen & Rhaan 2 1

Topscorerslijst Nationale Tweede Klasse B 2003/2004

pt we rating tegen bord
1Gert-Jan Hoeve DEZ/NGKZ191011019673,80
2Jan-Willem Hoeve DEZ/NGKZ1710114810084,80
3Marty van Houtert Ons Genoegen171011759785,30
4Gino Schirinzi EDC171011729604,80
5Gerard Vink EDC1610119510205,60
6Raphaël Zdoroviak EDC161012379783,50
7Harry Beekman DEZ/NGKZ161010739506,70
8Alex Boxum Tamek Damkring159111410272,44
9Nico Lugthart DEZ/NGKZ1510100510205,90
10Ton Keijzer Maas van 't Hoog 215108339695,80
11André Nijmeijer De Vechtstreek Oosterveen151011029604,50
12Henk Lageweg Damra15109553,70
13Ronny Koop EDC14811389765,13
14Henk Mostert Ons Genoegen1410101410738,30
15Florian Hoeve DEZ/NGKZ141079010124,10
16Gertjan Kolsté *Almelo141011579992,30
17Jan Marten van der Reest Tamek Damkring141012219734,50
18Hans Mensink DOS13910749724,78
19IJsbrand Haven Tamek Damkring1310121510575,50
20Roelinda Lunenborg De Vechtstreek Oosterveen131093910004,30
21Frits Gerritsen DOS131010809984,80
22Edwin van Hofwegen Almelo129110510712,44



Topscorerslijst Provinciale Hoofdklasse Oost 2003/2004

we pt TSRt Wst bord
1 Matt.vanHofwegen Almelo 2 8 12 962 51 2,63
2 C.Eilander Hartholt Olie/DOS 2 8 12 0 45 6,63
3 J.Essink Almelo 2 6 11 785 39 1,33
4 E.Eikenaar Ravenhorst/Nijverdal 2 8 11 946 57 1,50
5 E.Veneman Wierden 8 11 787 44 7,38
6 Bj. Veldman EDC Enschede 2 7 10 963 58 3,71
7 H.Braakman sr De Hammerdammer 7 10 787 48 6,00
8 J.Klos Witte van Moort 4 7 10 787 25 7,71
9 M.Holterman Hartholt Olie/DOS 2 8 10 920 56 1,88
10 G.J.W.Mollink De Hammerdammer 8 878 53 1,50

Topscorerslijst Provinciale 2e Klasse Oost 2003/2004

we pt TSRt Wst bord
1 W.Lensen Witte van Moort 6 5 9 0 14 5,20
2 H.J.Dijkman Hartholt Olie/DOS 3 4 8 0 9 1,50
3 M.Bauwer DDD Dedemsvaart 2 4 7 0 7 6,00
4 F.Pierik Witte van Moort 6 4 7 0 9 5,25
5 B.Hendriks Eelen & Rhaan 2 4 7 0 7 1,00
6 G.Boers De Hammerdammer 2 5 7 0 23 3,00
7 J.Boere Almelo 3 5 7 0 18 2,80
8 E.Stokvis De Hammerdammer 2 5 7 0 14 1,40
9 L.Bakker Witte van Moort 6 4 6 0 19 3,75
10 F.van Dapperen Almelo 3 3 5 0 2 1,67


Uitslagen van het eerste team

wedstrijd 28-02-2004

Het eerste team heeft op 28 februari verloren van de nummer 2; DEZ Hattem. Invaller Gerald Krol wist zijn tegnstander op het eerste bord strategisch te overklassen en won zijn partij verdiend. Invaller Harrie Jansen zat dicht bij winst. Jan Wienk haalde net als vorig jaar een knappe remise tegen Nico Lugthart. Johan Jansen en Rolof Jan de Haan wisten ook knappe remise te spelen tegen respectievelijk de sterke Harry Beekman en Jan Willem Hoeve. Minder ging het met Gerrit Bosch en Konstantine Eljanov, Eddy Kuiper en invaller Rein Noppert die pas tegen het einde van zijn partij een foutje maakte.

uitslagen
G. Krol -L.L. Straetmans 2 -0
G. Kolsté -A. Beekman 1 -1
Jan Wienk-Nico Lugthart 1 -1
G. Bosch -G.J. Hoeve 0 -2
R.J. de Haan-W. Hoeve 1 -1
K. Eljanov-F. Hoeve 0 -2
J. Jansen -H. Beekman 1 -1
E. Kuiper -A. Zijderveldt 0 -2
Ha. Jansen -B. Lugthart 1 -1
R. Noppert -G. Westerhof 0 -2

wedstrijd 31-01-2004

Het eerste team heeft op 31 januari gelijk gespeeld tegen Raalte. In deze zware wedstrijd wist Gerrit Bosch door een combinatie naar dam snel te winnen. Konstantine Eljanov behaalde ook via een mooie combinatie de winst binnen. Op het moment dat Gertjan Kolsté groot voordeel had kunnen pakken tastte hij mis en moest knokken voor remise. Edwin van Hofwegen had ook een zware dobber aan zijn tegenstander. Eddy Kuiper, Jan Wienk haalden een goede remise. Harrie Jansen en Roelof Jan de Haan haalden ook remise, maar moesten hier iets meer moeite voor doen. Frank Eektimmerman maakte een strategisch foutje waar zijn tegenstander maximaal van profiteerde. Johan Jansen behaalde een prachtige doorbraak die zijn tegenstander niet had gezien. Hij had alleen veel pech dat zijn tegenstander daarna nog een tegencombinatie bleek te hebben.

uitslagen
A.J. Steenbergen -G. Kolsté 1 -1
J. Bulstra -E. van Hofwegen 1 -1
Ha Lageweg -J. Jansen 2 -0
J. Preuter-R.J. de Haan 1 -1
G. Visscher -K. Eljanov 0 -2
A.J.M. Klein Tank-G. Bosch 0 -2
D. Peppelenbos-E. Kuiper1 -1
R.C. de Abreu-J. Wienk 1 -1
H.A.C. Hulzebosch-Ha. Jansen 1 -1
J. Folkers -F. Eektimmerman 2 -0

wedstrijd 17-01-2004

Het eerste team heeft op 17 januari met 8-12 verloren van Tamek Damkring. Jan Wienk had een goede remise. Gerrit Bosch haalde een mooie strategische overwinning. Ook Gertjan Kolsté won. Edwin van Hofwegen wist de winst net net binnen te halen en moest genoegen nemen met remise. Invaller Harrie Jansen haalde een goede remise, en had zelfs winstkansen. Eddie Kuiper wist na een degelijke partij een goede remise te halen.

uitslagen
G. Boschra -A. Hoonstra 2 -0
R. Kamp-A. Boxem 0 -2
E. van Hofwegen -J.M. van de Reest 1 -1
G. Kolsté -J. Wieringa 2 -0
R.J. de Haan -H. Smit 0 -2
J. Wienk -Y. Haven 1 -1
G. Krol -J. Kos 0 -2
E. Kuiper-L. Rijk 1 -1
Ha. Jansen -D. Glazenborg 1 -1
F. Eektimmerman -J. Poortinga 1 -1

wedstrijd 13-12-2003

Het eerste team heeft op 13 december met 16-4 gewonnen van Witte van Moort 3. Cor Eektimmerman kwam middels een damcombinatie in de opening al gewonnen te staan. Enige tijd later won Eljanov via een sterk centrum. Gertjan Kolsté pakte daarop de winst na via een combinatie al eerder een schijf te zijn voorgekomen. Eddy Kuiper wist een goede remise te spelen. Gerrit Bosch behaalde een mooie strategische winst door middel van een sterk centrum. Jan Wienk behaalde na een offervariant een ruime remise, hij heeft in de partij zelfs gewonnen gestaan. Johan Essink speelde een mooie flankspelpartij en behaalde tegen de sterkste Westerhaarder een goede remise. Ronny Kamp wist na zijn eerste partij voor het eerste team net niet te winnen in zijn tweede partij het eindspel prachtig in winst om te zetten. Edwin kwam in het middenspel een schijf voor, maar had ondanks dat nog stugge tegenstand en moest nog hard werken voordat hij de terechte winst definitief binnenhaalde. Frank Eektimmerman wist knap remise te halen en had aan het einde van de partij zelfs nog het betere van het spel.

uitslagen
G. Mollink -G. Bosch 0 -2
S. Sloot -C. Eektimmerman 0 -2
R. Schipprs (sr.) -K. Eljanov 0 -2
M. v.d. Bosch -E. van Hofwegen 0 -2
N. Kloppenburg -G. Kolsté 0 -2
J. van Dijk -J. Essink 1 -1
J. Kuilder-E. Kuiper 1 -1
M. Paters -J. Wienk 1 -1
D. Ekkel -R. Kamp 0 -2
B. Letteboer -F. Eektimmerman 1 -1

wedstrijd 29-11-2003

Het eerste team heeft op 29 november met 11-9 gewonnen van De Vechtstreek - Oosterveen. Gertjan Kolsté haalde binnen twee uur een strategische winst in het flankspel. Edwin van Hofwegen wist in een goede acht om acht stand een mooie forcing op het bord te brengen die meteen winnend was. Roelof Jan de Haan wist van een positioneel foutje van zijn tegenstander in tijdnood maximaal uit te buiten en met behulp van een prachtig eindspel te winnen.

uitslagen
C. Eektimmerman -J. Huzen 1 -1
G. Kolsté -P. Knol 2 -0
E. van Hofwegen -J. Timmer2 -0
G. Bosch -A.P. Nijmeijer 1 -1
R.J. de Haan -J. Siegers 2 -0
J. Wienk -J. Nijmeijer 0 -2
A. Looms -J. van Aalderen 1 -1
G.J. Kuiper-L. Peters 1 -1
F. Eektimmerman -R. Lunenborg 0 -2
L. Eektimmerman - M. Bosch1 -1

wedstrijd 15-11-2003

Op 15 november speelde Almelo uit tegen Borne. Konstantine Eljanov nam een doorbraak en wist daarop te winnen. Gertjan Kolsté deed er wat langer over en won in het eindspel.

uitslagen
G. Kolsté - Y. Wong 2 -0
E. van Hofwegen-J. Bosch1 -1
G. Bosch-N. Rosink 1 -1
R.J. de Haan -M. Hagreis 1 -1
K. Eljanov -T. Tanahatoe 2 -0
J. Jansen-L. Nortey 0 -2
E. Kuiper - H. de Lange 1 -1
L. Eektimmerman-V. van Rijn 0 -2
J. Wienk -P. van Esch 1 -1
F. Eektimmerman-W. Broekate 1 -1

wedstrijd 01-11-2003

Op 1 november speelde Almelo tegen het tweede team van Hengelo. De 16-jarige Frank Eektimmerman wist een prachtige winst te behalen. Zijn vader deelde ook mee in de vreugde door zijn partij te winnen.

uitslagen
E. van Hofwegen -G. Draaisma 1 -1
G. Kolsté -J. Koopman 1 -1
J. Prinsen -J. Paalman 0 -2
G. Bosch - M. Meulenbeld 1 -1
R.J. de Haan -L. Karman 0 -2
K. Eljanov-J. Tanke 0 -2
J. Wienk -G. Derby1 -1
E. Kuiper -A. Keijzer 0 -2
F. Eektimmerman-J. Smit 2 -0
C. Eektimmerman -G.H. Jansen 2 -0

wedstrijd 18-10-2003

Wapenveld was op 18 oktober 2003 de derde tegenstander van Almelo. Dit was een zware kluif. Ronny Kamp maakte zijn debuut in het eerste en deed dat goed, hij kon het eindspel net niet in winst omzetten en kwam dus tot een voordelige remise. Jan Wienk behaalde een mooie winst. Hij kreeg via een combinatie een doorbraak naar dam en wist het overblijvende spel goed af te ronden.

uitslagen
A.J. Lusink -M. van Hofwegen 2 -0
G. Blok - E. van Hofwegen 1 -1
J. de Greef - G. Kolsté 1 -1
H.A. Mostert -J. Prinsen 1 -1
A. Klein -R.J. de Haan 2 -0
M. van Houtert-G.J. Klein Legtenberg 2 -0
E. Bakker -G.J. Kuiper 2 -0
H. Striker -J. Wienk 0 -2
H. Mostert -L. Eektimmerman 2 -0
. F. Jongerman-R. Kamp 1 -1

wedstrijd 04-10-2003

Aan Enschede had Almelo op 4 oktober 2003 een zware kluif. In de eerste twee uur ging het nog gelijk op, daarna kreeg Enschede op een aantal borden langzaam aan voordeel. Wat resulteerde in winst voor Enschede.

uitslagen
G. Bosch- G. Vink 0 -2
G. Kolsté - Z. Tahman1 -1
E. van Hofwegen - R. Zdorovlak 1 -1
K. Eljanov-L. Haan0 -2
R.J. de Haan -P.G. van de Veen 1 -1
G.J. Klein Legtenberg - G. Schirinzi 0 -2
J. Wienk - R. Koop 0 -2
E. Kuiper -J. Gellekink 1 -1
F. Eektimmerman - G. Kooistra 1 -1
M. van Hofwegen- R. Hanoeman 1 -1

wedstrijd 20-09-2003

Het eerste team heeft op 20 september 2003 een gelijkspel behaald tegen Heino. Zowel Matthijs van Hofwegen als zijn broer Edwin wist zijn partij te winnen.

uitslagen
E. Ploeger-G. Kolsté1 -1
V. Lievense-E. van Hofwegen0 -2
H. Mensink-J. Prinsen1 -1
G. Klaseboer-G. Bosch1 -1
M. Veneboer - K. Eljanov 1 -1
D. Dijk -J. Jansen 1 -1
J.F. Gerritsen -J. Wienk 2 -0
C. Eilander -M. van Hofwegen 0 -2
K. Albers - E. Kuiper 1 -1
R. Holterman -F. Eektimmerman 2 -0



Uitslagen van het tweede team

wedstrijd 23-03-2004

Het tweede team won op 23 maart 2004 met 11-5 van het eerste team van Rijssen. Hiermee is het tweede team kampioen geworden van de Provinciale Hoofdklasse Oost!!! Invaller Fred van Dapperen haalde een combinatie uit waarbij hij zes schijven gaf om vijf schijven terug te winnen en op dam te komen. Deze dam was ijzersterk. Gerald Krol had een goede remise, hetzelfde geldt voor Linda Eektimmerman. Cor Eektimmerman haalde ook remise, maar moest er iets meer moeite voor doen. Johan Essink had een zware dobber aan H. Woolderink, maar wist na een lange partij de winst binnen te halen. Bets Gasthuis wist na een prachtige strategisch partij de winst binnen te halen tegen zijn sterke tegenstander. De tegenstander van Ronny Kamp bood remise aan, welke Ronny terecht weigerde gezien zijn stand. Echter, hij kreeg de deksel op de pot. Ronnys avond kon echter niet kapot, in zijn eerste jaar als teamleider werd zijn team al kampioen. Na al vrij snel in een interessante klassieke stand te zijn gekomen, wist Matthijs door scherp spel de winst binnen te halen. Hiermee is Matthijs van Hofwegen met 12 punten uit 8 wedstrijden ook topscorer geworden van het tweede team, proficiat!

uitslagen
J. Essink-H. Woolderink2 -0
C. Eektimmerman -J. Jansen1 -1
M. van Hofwegen -H. Pongers 2 -0
L. Eektimmerman -R.J. Langkamp 1 -1
R. Kamp -B.J.N. Woolderink 0 -2
G. Krol -A.J. Slot 1 -1
G. Gasthuis-G.J. Klein Legtenberg 2 -0
F. van Dapperen-E. van Averesch 2 -0

wedstrijd 10-02-2004

Het tweede team speelde op 10 februari tegen Wierden. Almelo ging nipt ten onder met 7-9. Linda Eektimmerman en invaller Fred van Dappperen behaalden een prachtige overwinning. Linda haalde de overwinning binnen via een overmachtseindspel. Fred behaalde strategisch voordeel waarna hij het afmaakte met een mooie combinatie. Dat Almelo niet helemaal scherp was bleek wel in de verliespartijen van Ronny Kamp, Gerald Krol en invaller Henny Jansen. Henny zag in het eindspel een combinatie over het hoofd. Matthijs van Hofwegen wist ondanks een goede stand niet te winnen. Cor Eektimmerman en Harire Jansen behaalden ook remise.

uitslagen
G. Krol ort - A. Hakvoort 0 -2
He. Jansen - H. Veeneman 0 -2
C. Eektimmerman -G. Stam 1 -1
M. van Hofwegen -G. v.d. Kolk 1 -1
L. Eektimmerman -D. Mulder 2 -0
R. Kamp -J. Veeneman 0 -2
Ha. Jansen -E. Veeneman 1 -1
F. van Dapperen-J. Schuttevaar 2 -0

wedstrijd 20-01-2004

Op 20 januari 2004 speelde het tweede team tegen het altijd weer lastige eerste team van Den Ham. Nadat de kruitdampen na een zware strijd waren opgetrokken kon Almelo met de 9-7 winst huiswaarts keren. Enige highlights: Cor Eektimmerman wist tegen zijn geroutineerde tegenstander netjes remise te spelen met behulp van een dubbele korte vleugelopsluiting, hij had zelfs op tempo kunnen winnen. Johan Essink behaalde een goede strategische winst. Matthijs van Hofwegen en Linda Eektimmerman wisten een goede remise te halen. Harrie Jansen speelde net als de zaterdag ervoor, toen in het eerste team, een goede remise tegen een sterke tegenstander. Fred van Dapperen maakte wederom een prima invalbeurt en wist als eerste zijn tegenstander te verslinden met een prachtige combinatie. Ronny Kamp ten slotte wist een goede remise te halen met kansen op winst.

uitslagen
C. Eektimmerman-G. Mollink 1 -1
J. Essink -H. Braakman jr2 -0
M. van Hofwegen -W. Bouwhuis 1 -1
L. Eektimmerman -J. Spijker 1 -1
R. KampG. Endeman -G. Endeman 1 -1
Ha. Jansen -J. Arrindell 1 -1
G. Krol -H. Braakman sr0 -2
F. van Dapperen -M. Kleinjan 2 -0

wedstrijd 16-12-2003

Op 16 december moest het tweede team al weer aantreden tegen het tweede team van Heino. Almelo wist in een spannend duel precies voldoende punten te behalen. Het werd 9-7 voor Almelo, waarmee Almelo haar koppositie verstevigde. De kansen gingen op sommige borden. Matthijs van Hofwegen wist zijn tegenstander te verrassen met een prachtige damcombinatie wat uiteindelijk een schijf en later de winst opleverde. Johan Essink behaalde een strategische overwinning in een partij met diverse combinatieve standen. Ronny Kamp werd wakker geschud door een schijf achterstand en ging er goed voor zitten en wist de partij zelfs nog te winnen.

uitslagen
J. Essink- M. Schotman2 -0
M. van Hofwegen- M. Holterman 2 -0
C. Eektimmerman -J. Slotman 1 -1
R. Kamp -T. van de Vegte 2 -0
L. Eektimmerman -B. Hartkamp 1 -1
Ha. Jansen -L. Eilander 0 -2
G. Krol -J. Eilander 0 -2
F. van Dapperen -M. Oldenhof 1 -1

wedstrijd 02-12-2003

Op 2 december speelde het tweede team uit tegen het tweede team van Enschede. Enschede wist te winnen met 9-7. Johan Essink wist te winnen. Linda Eektimmerman won ook na een sublieme partij. Almelo leek haar zegetocht voort te zetten. Echter, bij enkele partijen waren de teamleden van Almelo erg onzorgvuldig. Zo verloor de een terwijl hij een schijf voor stond en een ander verloor door onvoldoende op de klok te letten in een gewonnen stand.

uitslagen
C. Eektimmerman-J. Hoven 0 -2
J. Essink -B. Veldman 2 -0
M. van Hofwegen -G. Kleinsman 1 -1
R. Kamp-W. van Sint Annaland 1 -1
G. Krol-H. Veldman0 -2
L. Eektimmerman -D. Vuurboom 2 -0
Ha. Jansen -H. Gompel 1 -1
A.G. Gasthuis-van Montfoort 0 -2

wedstrijd 18-11-2003

Op 18 november speelde het tweede team tegen het altijd weer lastige Nijverdal. Almelo had enige aanloopproblemen, waardoor Almelo op een paar borden een schijf achterkwam. De eerste overwinning was echter voor Almelo, Best Gasthuis had een hele mooie Roozenburg-opstelling, die hij omzette in een prachtige partie Bonnard-stand en wist de partij overtuigend te winnen. Rein Nopprt behaalde ook een mooie winst. Nadat Ronny Kamp in het middenspel een schijf kwijtraakte wist hij na een zware krachtsinspanning zelfs de winst nog binnen te halen, waarmee de winst feitelijk binnen was, want door de spelers van de twee resterende partijen werd remise overeengekomen, waarbij wordt opgemerkt dat Matthijs van Hofwegen praktisch gewonnen stand had. Eindstand: 9-7 voor Almelo.

uitslagen
J. Essink kenaar - E. Eikenaar 1 -1
M. van Hofwegen --H. Hoonhorst 1 -1
L. Eektimmerman-J. Drees 0 -2
Ha. Jansen -A. Brinkman 0 -2
R. Kamp -R. Visser 2 -0
G. Krol -Feenstra 1 -1
A.G. Gasthuis-G. Bosch 2 -0
R. Noppert -H. Booyink 2 -0

wedstrijd 04-11-2003

Het tweede team wist op 4 november een zeer overtuigende overwinning van 14-2 te behalen op het tweede team van Deventer. Cor Eekitimmerman gaf het goede voorbeeld door zijn partij vrij snel winnend af te ronden. Hierop profiteerden de jeugdspelers Matthijs van Hofwewegen en Linda Eektimmerman ook al snel van een onnauwkeurigheid van hun tegenstander. Harrie Jansen wist ook te winnen. Teamleider Ronny Kamp behaalde het beslissende negende punt, waarna hij tevreden keek naar de resterende partijen.Gerald Krol wist een combinatie naar dam uit te voeren en de rest van de partij in winst om te zetten. Johan Essink wist het positionele voordeel in winst om te zetten en tot slot speelde Jo Veldhuis een sterke strategische partij en haalde een goede remise.

uitslagen
J. Essink- A. Niezink 2 -0
M. van Hofwegen-M. van van Dijk 2 -0
C. Eektimmerman -Th. Olde Hanhof 2 -0
L. Eektimmerman-J. Nuesink 2 -0
R. Kamp -J. Rademaker 1 -1
Ha. Jansen -Westerink 2 -0
J. Veldhuis-Groters 1 -1
G. Krol-R. Krebbers 2 -0

wedstrijd 13-10-2003

Het tweede team heeft op 13 oktober zijn eerste wedstrijd tegen het vierde team van Witte van Moort weten te winnen. Matthijs van Hofwegen wist door een sterke centrumaanval na schijfwinst ook de partij te winnen. Harrie Jansen wist zijn tegenstander ook een schijf af te peuzelen en de stand in winst om te zetten.

uitslagen
J. Huls-G. Kolsté 0 -2
J. van Nuil-M. van Hofwegen 0 -2
B. Nieboer -L. Eektimmerman 1 -1
J. Ekkel -A.G. Gasthuis 1 -1
A. Ekkel -G. Krol 1 -1
B. Lawant -R. Kamp1 -1
J. Lensen -Ha. Jansen 0 -2
J. Klos -R. Noppert1 -1



Uitslagen van het derde team

wedstrijd 09-03-2004

Het derde team werd op 9 maart kampioen van de Tweede Klasse Oost. De laatste wedstrijd eindigde in een 8-4 overwinning op het tweede team van Den Ham. Hiermee heeft het derde team een unieke prestatie behaald. In de voorgaande drie seizoenen heeft het derde team elk jaar het kampioenschap binnengehaald. Een prachtige prestatie na de voorgaande twee jaar het kampioenschap en promotie te hebben gehaald. Dit seizoen was het kampioenschap nog spannender. Men kan zeggen dat in Westerhaar het kampioenschap is beslist. Na een spannende strijd tegen een team met onder andere twee oud-juniorenkampioenen in de geledingen wist Almelo met 7-5 te winnen.

 

uitslagen
J. Eektimmermank-J. E. Stokvis 0 -2
J. Boere -A. Slotman 2 -0
A.G. Gasthuis -G. Boers 1 -1
J. Veldhuis-J. Maneschijn 2 -0
He. Jansen -J. Braakman 2 -0
R. Noppert -Verburg 1 -1

wedstrijd 23-02-2004

Het derde team liep op 23 februari averij op. Het verloor van het derde team van Heino. Hans Lucassen en Rein Noppert speelden goed en hadden zelfs een voordelige stand, maar niet voldoende voor winst. Verder werden er hier en daar een paar foutjes gemaakt die direct werden afgestraft.

uitslagen
H.J. Dijkman -He. Jansen 2 -0
J. Kieftenbeld -J. Boere 2 -0
M. Schotman -R. Noppert 1 -1
G. de Jong-H. Lucassen 1 -1
Tob. van Beek -R. Temmink 2 -0
W. Roelofs -J. Eektimmerman 2 -0

wedstrijd 02-02-2004

Het derde team heeft ook de tweede wedstrijd gewonnen met 7-5 van de koploper. Ditmaal speelden ze op 2 februari tegen het zesde team van Westerhaar. Bij Westerhaar speelden de twee gebroeders Koops mee. Beiden zijn al eens sneldamkampioen van Overijssel geworden bij de junioren. Matchwinnaar werd Fred van Dapperen die de sterke Alexander Koop versloeg via een knap overmachts eindspel hetgeen hij bekwaam afrondde. Ook Joop Boere wist een Westerhaarder te verslaan namelijk Bakhuis. Bets Gasthuis die goed speelde tegen Erik Koops verloor na een onachtzaamheid. Remises waren er voor Rein Noppert tegen F. Pierik Henny Jansen tegen L. Bakker en Hans Lucassen tegen W. Lensen.

uitslagen
F. van Dapperens -A. Koops 2 -0
J. Boere -H. Bakhuis 2 -0
He. Jansen -L. Bakker 1 -1
R. Noppert -F. Pierik 1 -1
H. Lucassen -W. Lensen 1 -1
A.G. Gasthuis -E. Koops 0 -2

wedstrijd 20-10-2003

Het derde team is het nieuwe seizoen goed begonnen. De eerste wedstrijd tegen het tweede team van Eelen & Rhaan werd op 20 oktober gewonnen met 9-3. Fred van Dapperen wist zijn debuut met een fraaie en snelle zege op te fleuren. Andere personen die hun partij wisten te winnen zijn: Bets Gasthuis, Hans Lucassen en Henny Jansen.

uitslagen
B. Hendriks -R. Noppert 2 -0
H. Bakhuis -A.G. Gasthuis 0 -2
J. Pekkerier-F. van Dapperen 0 -2
G. Oolbrink-J. Boere 1 -1
A. Bakhuis-H. Lucassen 0 -2
N. Bakhuis -He. Jansen 0 -2